Saulės elektrinių montavimo darbams suteikiame 5 metų garantiją !!!
Kategorijos

Paslaugos

Mums rūpi mūsų klientai, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškų įrengimų bei prietaisų, bet ir atlikti visus su jų montavimu, pajungimu ar keitimu susijusius darbus. Sumontuosime bei pajungsime šildymo įrenginius, atliksime santechnikos bei vamzdžių izoliavimo darbus.

Šildymas

Norite, kad jums priklausančiame pastate būtų šilta bei jauku? Mūsų komanda profesionaliai ir greitai atliks visus su šildymu susijusius darbus: seną kieto kuro katilą ar dujinį pakeisime nauju; pajungsime kieto kuro katilą; sumontuosime dujinį katilą, akumuliacines talpas, vandens šildytuvą, grindinio šildymą, kolektorines dėžes, radiatorius, saulės kolektorius ant stogo; pajungsime saulės kolektorių sistemą ar saulės baterijas karštam vandeniui ruošti.

Santechnika

Santechnikos sprendimai yra būtini pilnaverčiam gyvenimui. Galime atlikti visus santechnikos darbus: montuoti, keisti bei remontuoti vandens, plautuvės, praustuvės, dušo, vonios maišytuvus, gyvatukus; pastatysime, pakeisime ar pajungsime skalbimo mašinas, indaploves, montuojamus šaldytuvus bei garų surinktuvus, vandentiekio bei nuotekų kanalus atvesime iki prietaisų; o taip pat – sumontuosime vonią, buitinę techniką ar dušo padą naudojimui.

Vamzdžių izoliavimas.

Namų savininkai,kurie nori apšiltinti savo namus ir sutaupyti šildymo išlaidas pirmiausia galvoja apie langus,duris,fasado šiltinimą.Apie šildymo vamzdžių izoliavimą mažai kas galvoja ir nuvertina.Bet šiuo būdu galima taip pat daug sutaupyti.Ypatingai jei šildymo vamzdžiai yra nešidomose patalpose rūsiuose.Tokie šilumos nuostoliai labai atsispindi šildymo kainoje.

Senesnių namų savininkai gali sutaupyti net iki pusės sunaudotos šilumos vien tik apšiltindami šildymo ir karšto vandens vamzdžius.

amzdžių izoliavimas

 

 

Visi šildymo, santechnikos bei vamzdžių izoliavimo darbai yra atliekami laikantis darbo saugos reikalavimų, naudojant aukštos kokybės medžiagas bei įrankius.